21 października 2018

Z 10 projektów ogólnogminnych dopuszczonych do głosowania „Pszczyński Budżet Obywatelski 2019” wygrały dwa, w tym projekt naszego hospicjum czyli „”Wykonanie elewacji dla budowy Domu Ojca Pio – moduł Dziennej opieki nad osobami starszymi i Przychodni”. Zdobył on największą liczbę głosów – 2023 głosy.

Łącznie w głosowaniu na wszystkie projekty oddano 9545 głosów: elektronicznie – 4421, tradycyjnie do urn – 5124. W wypadku hospicjum elektronicznie oddano 800 głosów, tradycyjnie – 1223.

Drugi zwycięski projekt ogólnogminny czyli „Fontanna solankowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych Gminy Pszczyna” otrzymał 667 głosów.

DZIĘKUJEMY ZA GŁOSY NA DOM OJCA PIO, TO REALNE WSPARCIE DLA CHORYCH I ICH NAJBLIŻSZYCH W CAŁYM POWIECIE PSZCZYŃSKIM.

Oficjalne wyniki głosowania >> zobacz


28 września 2018

Głosowanie na projekty zakwalifikowane do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego zakończyło się 28 września o godz. 16.00. W głosowaniu online projekt hospicjum zdobył największą liczbę głosów – 800. Czekamy na wyniki oficjalne, w których będą także głosy oddane do urn wyborczych metodą tradycyjną.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE I ODDANIE GŁOSU NA PROJEKT HOSPICJUM!


21 października 2018

Projekt Hospicjum św. Ojca Pio bierze udział w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2019. Hospicjum prosi mieszkańców miasta oraz pszczyńskich sołectw i osiedli o udział w głosowaniu, które potrwa do 28 września. Projekt hospicjum ma nr 6 w kategorii projektów ogólnogminnych.

Zagłosuj TUTAJ, SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ODDANIE GŁOSU!

100 tys. złotych, które hospicjum może otrzymać, jeśli zdobędzie największą liczbę głosów,  zostanie przeznaczone na kontynuację budowy Domu Ojca Pio w Pszczynie (wykonanie elewacji).

Głosowanie nad projektami zgłoszonymi do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego odbywa się też drogą tradycyjną:

 

icon

PRZEKAŻ 1% HOSPICJUM

Działamy nieprzerwanie od 20 lat. Sprawujemy opiekę całym sercem!

Nadzieja jest potrzebna każdemu.

NASZ KRS - 0000130935

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl