13 września 2018

28 września 2018

Głosowanie na projekty zakwalifikowane do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego zakończyło się 28 września o godz. 16.00. W głosowaniu online projekt hospicjum zdobył największą liczbę głosów – 800. Czekamy na wyniki oficjalne, w których będą także głosy oddane do urn wyborczych metodą tradycyjną.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE I ODDANIE GŁOSU NA PROJEKT HOSPICJUM!

13 września 2018

Projekt Hospicjum św. Ojca Pio bierze udział w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2019. Hospicjum prosi mieszkańców miasta oraz pszczyńskich sołectw i osiedli o udział w głosowaniu, które potrwa do 28 września. Projekt hospicjum ma nr 6 w kategorii projektów ogólnogminnych.

Zagłosuj TUTAJ, SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ODDANIE GŁOSU!

100 tys. złotych, które hospicjum może otrzymać, jeśli zdobędzie największą liczbę głosów,  zostanie przeznaczone na kontynuację budowy Domu Ojca Pio w Pszczynie (wykonanie elewacji).

Głosowanie nad projektami zgłoszonymi do Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego odbywa się też drogą tradycyjną:

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".