8 listopada 2019

Opiekunowie faktyczni naszych podopiecznych niesamodzielnych skorzystali z zaproszenia hospicjum do udziału w Grupie wsparcia. Spotkanie (7 listopada) poprowadziły hospicyjne psycholożki i terapeutki: Jolanta Wanot i Róża Polak.

Ze względu na trudności ze zorganizowaniem opieki nad chorymi na czas swojej nieobecności nie wszyscy opiekunowie, z którymi stykamy się w codziennej pracy, mogli przyjąć zaproszenie. Z ankiet ewaluacyjnych przeprowadzonych wśród obecnych wynika, że odczuwają oni bardzo dużą pomoc ze strony opiekunek hospicjum oraz innych osób realizujących zadania projektu. Podkreślano m. in fachowość w świadczonych usługach oraz pragnienie wydłużenia czasu opieki. Niektóre osoby chciały poszerzenia programu o wizyty dietetyka i lekarza neurologa.

Grupa wsparcia została zorganizowana w ramach projektu  „Rozwój usług społecznych na terenie powiatu pszczyńskiego” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl