10 stycznia 2020

W spotkaniu (9.01.2020) uczestniczyło 11 chorych. Złożyliśmy sobie noworoczne życzenia, a miłym upominkiem był kalendarz hospicjum z cytatami naszego patrona. Rozmowy przy poczęstunku spowodowały, że nikt nie czuł się osamotniony. Tak, jak przy pierwszym spotkaniu niektórzy z gości rozpoznawali się jako znajomi z pracy, a nawet z lat szkolnych. Świat jest mały!

Postaraliśmy się także o świąteczny klimat. Kolędy przypominał pan Jan Pająk, który akompaniował na pianinie elektrycznym. Nawet ci z podopiecznych, którzy mają poważne problemy z pamięcią znali i śpiewali wszystkie zwrotki kolejnych kolęd. Wielkie brawa!