30 maja 2018

Artysta, który cieszy się rosnącą popularnością − jedna z jego piosenek zdobyła w Internecie ponad 2 mln odsłon − Witek Muzyk Ulicy wystąpił na koncercie charytatywnym dla pszczyńskiego hospicjum św. Ojca Pio (8 czerwca) w Klubie Grant w Jankowicach. 

Witek Muzyk Ulicy, czyli Witold Jan Mikołajczuk to samorodny talent muzyczny,  tekściarz i kompozytor. Pod koniec 2016 r. wydał pierwszą płytę „Gram dla Was”, na której znalazło się 12 oryginalnych utworów artysty. Wydanie płyty zostało w całości sfinansowane przez fanów Witka poprzez crowdfunding.

Dochód ze sprzedaży biletów na koncert przeznaczono na budowę Domu Ojca Pio, w którym będzie prowadzone bardzo potrzebne hospicjum stacjonarne na 32 łóżka, ośrodek dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych i przychodnia paliatywna.

Piosenki Mikołajczuka mówią o codziennych problemach Polaków, między innymi uwikłanych w kredyty, zmuszonych do emigracji , poszukujących swojej tożsamości i sensu życia.  W jego muzyce przeplatają się motywy ludowe, rockowe i pop. Piosenka „Serce wolności” ma ponad 1,5 mln odsłon na YouTube, a  „Rzucę Ciebie, rzucę nas” ponad 2 mln. Jego twórczość wpisuje się w nurt miejskich bardów.

Sponsorzy koncertu:
4KĄTY
BUGSY`S
CLUB GRANT
CYROŃ
DROGRÓD
DŹWIGAMY
FOXSTUDIO
GARDENIA
GRUPA MULARSKI
HEROK KRZYSZTOF FIRMA BUDOWLANO- REMONTOWA
INSTALBUD JANOSZ
INTERCRAFT
JAGUAR
JASIEK PIEKARNIA-CIASTKARNIA
LAND ROWER
LONTEX
MULTI-FORM II
MULTI POLYMERS
MS HANDEL
SG SYNERGIA
P.P.H. CEZAB
PPHU PERFEKT
PROFI M TEC PSG SILESIA
WRONA PRODUKCJA PODŁOŻA
ZORKA BIS

 

 

icon

PRZEKAŻ 1% HOSPICJUM

Działamy nieprzerwanie od 20 lat. Sprawujemy opiekę całym sercem!

Nadzieja jest potrzebna każdemu.

NASZ KRS - 0000130935

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl