3 czerwca 2020

Od połowy marca 2020 roku Polska znalazła się wśród wielu krajów Europy zmagających się z epidemią COVID-19. Od tego czasu znacznie zreorganizowano pracę hospicjum, tak aby wywiązać się ze wszystkich zaleceń sanepidu, rządu i innych instytucji zarządzających, w imię ochrony pacjentów i ich rodzin oraz pracowników organizacji. Do wprowadzonych zmian należy m.in. organizacja wszystkich spotkań zespołowych tylko w formie online (zespołu medycznego, zespołu unijnego projektu tzw. zdrowotnego, zespołu unijnego projektu tzw. opiekuńczego, zespołu wolontariuszy hospicjum – osób wspierających). Również zespół liderek hospicjum odbył swoje spotkanie poprzez aplikację ZOOM.

Uczestniczki wymieniły się swoimi refleksjami na temat tego co się wydarzyło oraz podziękowały prezes hospicjum, Teresie Buczak za szybką reakcję i wprowadzone zmiany, które pozwoliły na utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi chorymi i ich rodzinami objętymi zarówno opieką paliatywną, jak i opieką dla osób niesamodzielnych.

Po podsumowaniu działań kwartalnych i miesięcznych, a wobec pandemii zespół liderek rozpatrywał również możliwość weryfikacji założeń planu rocznego. Ostatecznie jednak nic nie zostało zmienione.

PARTNER FUNDACJA PZU

Podobne:

Asertywność, by chronić siebie i szanować drugiego

 

Plany na kolejny rok

Pomaga nam Fundacja PZU

 

 

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl