9 października 2020

Z ogromnym żalem informujemy o odwołaniu 5. Nocnego Biegu po Pszczynie na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, który zaplanowano na 10 października 2020 r. w Światowy Dzień Hospicjum i Medycyny Paliatywnej. W sytuacji wzrastającej liczby zachorowań w Polsce nie chcemy, aby impreza organizowana z myślą o ludziach chorych i cierpiących przysporzyła kłopotów ze zdrowiem innym.

Wszystkim uczestnikom, którzy wpłacili wpisowe – w tym roku miało ono charakter cegiełki – darowizny na rzecz działalności hospicjum – proponujemy zwrot przekazanych hospicjum pieniędzy. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: pio@hospicjumOjcaPio.pless.pl – w tytule maila prosimy wpisać „Nocny Bieg – zwrot kosztów” do 20 października. Wszystkim osobom, które zdecydują się pozostawić pieniądze na działalność hospicjum, bardzo dziękujemy za hojność i zrozumienie.

Osoby, które zakupiły koszulki otrzymają je pocztą. Zarejestrowani i opłaceni uczestnicy biegu otrzymają także pocztą okolicznościowe pamiątkowe medale, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy hospicjum.

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ogromnie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację 5. Nocnego Biegu w Pszczynie.

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 22 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl