12 sierpnia 2020

Zdobywcy Szczytów 2019 otrzymają medale pocztą

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie − organizator akcji „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum” ze względu na niepewną sytuację epidemiczną postanowił odwołać uroczyste podsumowanie akcji za rok 2019 wyznaczone na 6 września.
Wszyscy laureaci akcji otrzymają dyplomy, medale i wyróżnienia pocztą.

− Nie jesteśmy w stanie przewidzieć rozwoju wypadków, a nie chcemy narażać uczestników akcji na nagłe zmiany planów, dlatego postanowiliśmy odwołać imprezę na miesiąc przed jej terminem. Jest nam bardzo przykro, że nie będziemy mogli się spotkać, tym bardziej, że w 2019 roku w akcji wzięła udział rekordowa liczba ponad 700 osób − wyjaśnia Teresa Buczak, prezes Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

Jednocześnie hospicjum przypomina, że mimo trudności związanych z epidemią kolejna edycja akcji trwa od 1 maja 2020 i zakończy się 30 listopada tego roku. Zapisy, jak zawsze, prowadzone są przez cały okres jej trwania, ponieważ liczy się przede wszystkim chęć pomocy hospicjum poprzez jego osobiste promowanie. Na szlakach uczestnicy akcji wyróżniają się charakterystycznymi chorągiewkami i książeczkami, w których zbierają pieczątki z górskich schronisk i potwierdzają zdobyte „dla hospicjum” szczyty. Wędrówki po górach mogą być także okazją do refleksji i modlitwy za ludzi chorych i ich najbliższych.

Więcej o akcji TUTAJ

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl