8 października 2020

Szanowni Państwo

Bardzo prosimy o oddanie głosu na projekt hospicjum w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim – PROJEKT OGÓLNOGMINNY NR 2.
Hospicjum ma szansę zdobyć 125 tys. złotych, które przybliżą nas do otwarcia Dziennego Ośrodka dla Seniorów oraz Poradni Paliatywnej i Poradni Geriatrycznej, które będą dostępne dla wszystkich potrzebujących.

Jak zagłosować online:

1. Wejdź na www.budzet.pszczyna.pl
  2. Podaj imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, adres e-mail.
  3. Oddaj głos.
  4. Otwórz swoją skrzynkę mailową i kliknij w link przysłany od „Budżet Obywatelski Pszczyna”
    UWAGA: ten e-mail może wpaść do SPAMU lub innego folderu w Twojej skrzynce pocztowej, dlatego najlepiej skorzystać z wyszukiwarki w skrzynce i wpisać tam: Budżet Obywatelski Pszczyna lub budzet@pszczyna.pl, wówczas mail się wyświetli.

Głosowanie online wyklucza osoby, które nie mają skrzynki mailowej. Dla nich przygotowano punkty do głosowania osobistego: