Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ─ jako jedyna organizacja społeczna z województwa śląskiego ─ zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu rowerowego „OdLOTTOwa jazda” organizowanego przez Fundację Lotto. Do wygrania jest 100 tys. zł na cel społeczny.

JEŹDZISZ JAK, KIEDY CHCESZ I POMAGASZ HOSPICJUM – 1.07–15.09.2018!

Dołącz do HOSPICYJNEJ ROWEROWEJ DRUŻYNY ODLOTOWEJ!

1. Kliknij w link: https://www.endomondo.com/challenges/37468828, potem w: „Dołącz”.
  2. Wybierz „Hospicjum św. Ojca Pio” i już jesteś w naszej Hospicyjnej Rowerowej Drużynie Odlotowej!
  3. Od teraz do 15 września: każdą jazdę PO POLSCE rozpoczynaj i kończ z Endomondo.

Jeśli chcesz, możesz dodatkowo:

Zamieścić posta na swoim fb / wysłać maila, by zaprosić do Drużyny swoich znajomych.

Jeśli nie masz aplikacji Endomondo:

1. Zarejestruj się na https://www.endomondo.com/
    2. Ściągnij aplikację Endomondo na telefon (ze „Sklep Play”)

Hospicyjną Rowerową Drużynę Odlotową wsparł Mistrz Sportu – pan Stanisław Gazda!

Stanisław Gazda
    Urodził się w 1938 r. w Pszczynie (Starej Wsi). Jest gwiazdą polskiego kolarstwa lat 60. Zdobył szóste miejsce na igrzyskach olimpijskich w Rzymie w 1960 r. Zajmował czołowe lokaty w Wyścigach Pokoju (III miejsce w 1962, V– w 1960), Wyścigach Dookoła Polski (I miejsce w 1963, II – 1959, III – 1958 i 1972), w Mistrzostwach Polski (I w 1961, II – 1960, 1962, 1965), a także w wyścigach dookoła Irlandii, Rumunii, Jugosławii, Kanady, Meksyku, Wielkiej Brytanii i Szkocji. Otrzymał wiele odznaczeń, m.in. Zasłużony Mistrz Sportu, Złoty Krzyż Zasługi, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Zaproś do „Wydarzenia” znajomych!

Jeśli korzystasz z Garmin Connect:
Możesz połączyć go z Endomondo po wejściu na swój profil i wybraniu zakładki „Połącz”.

Do udziału w akcji hospicjum zaprasza także uczestników Rajdu Koroną Zapory w Goczałkowicach-Zdroju (26 sierpnia) oraz XII Miedźniańskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się we wrześniu w Miedźnej.

JAK SPRAWDZAĆ SWOJE WYNIKI W DRUŻYNIE:

Na stronie:  na https://www.endomondo.com/challenges/37468828
1. Kliknij w Hospicjum św. Ojca Pio
2. Wybierz zakładkę „liderzy”
3. A tuż poniżej rozwiń strzałką „Showing member activity in the period” i wybierz: „2018-07-01 – 2018-09-16 [odLOTTOwa jazda]
4. Sprawdź swoje wyniki.

Nagrodę z „Odlottowej jazdy” przeznaczymy na wyposażenie pierwszej części budowanego DOMU OJCA PIO. To DOM, w którym zaprojektowano m.in. działalność hospicjum stacjonarnego i domowego, przychodnię paliatywną i oddział dziennego pobytu dla osób chorych, cierpiących, samotnych, niesamodzielnych.
Rywalizacja rozpoczęła się 1 lipca, wówczas pszczyńskie hospicjum plasowało się na 17 pozycji i miało kilkunastu uczestników w drużynie. Dziś (6 sierpnia) może poszczycić się 7. miejscem i ponad 800 „zawodnikami”. Walczymy dalej!

Kontakt:
Beata Zamlewska-Pałyga, tel. 882 734 978

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".