Przekazanie 1% hospicjum jest bardzo łatwe. Współpracujemy
z „PITax.pl Łatwe podatki”.
W 2019 roku obchodzimy jubileusz 20-lecia.

1% podatku dla hospicjum to Twoja realna pomoc osobom cierpiącym w postępującej chorobie nowotworowej, której nie da się już zatrzymać. Można jednak zatrzymać ból, strach, poczucie osamotnienia. Można zatrzymać dobre wspomnienia, zachować godność człowieka. Tak pomaga hospicjum!

1% podatku dla hospicjum św. Ojca Pio to dużo. To pieniądze, ale i Twój znak, że jesteś z nami, jak my z chorymi, których z pełnym zaufaniem nam powierzono.

Dzięki 1% budujemy Dom Ojca Pio – pierwszy tego typu kompleks w Polsce.

Mamy coraz więcej pacjentów i coraz bardziej widzimy, jak bardzo potrzebne jest im hospicjum stacjonarne – dobre, jak dom pełen serdeczności i ciepła.

Darmowy Program PIT dostarcza
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".