18 listopada 2020

Nasz wniosek o przynanie pieniędzy na zakup trzech koncetratorów tlenu z budżetu Województwa Śląskiego został oceniony pozytywnie i do wypożyczalni hospicjum udało się zakupić trzy przenośne koncentratory EverFlo produkawane przez Phillipsa.
Koncentrator tlenu jest urządzeniem medycznym dostarczającym podwyższoną zawartość tlenu. W niezależnym badaniu HME Home Medical Equipment urządzenie uznano za najlepszy dostępny na rynku koncentrator tlenu.

Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego i Rehabilitacyjnego Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie zapewnia chorym spepcjalistyczne łóżka, materace, chodziki, wózki i wiele innych artykułów, które pomagają im w codziennym życiu. Koncentratory tlenu, obok łóżek automatycznych, należą do urządzeń najczęściej wypożyczanych i najbardziej potrzebnych, szczególnie w czasie epidemii covid-19.

Zakup nowych koncentratorów został zrealizowany w ramach projektu „Doposażenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, w celu przeciwdziałania skutkom COVID-19”. współfinansowanego z małych grantów senioralnych „Śląskie dla Seniora” ze środków Województwa Śląskiego.

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl