Akcja „Zdobywamy szczyty dla hospicjum” łączy miłość do gór  z potrzebą promowaniem idei opieki hospicyjnej. Pomysłodawcami są wolontariusze hospicjum, którzy od 19 lat niosą pomoc cierpiącym; wiedzą, że rozwiązaniem wielu trudności chorych byłby DOM, a w nim hospicjum stacjonarne i ośrodek dziennego pobyty dla osób niesamodzielnych. Pomóż nam stworzyć to miejsce!

REGULAMIN AKCJI „ZDOBYWAMY SZCZYTY DLA HOSPICJUM”

Kto chce wziąć udział w akcji proszony jest o zarejestrowanie się poprzez czytelne wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie jej do hospicjum na adres pocztowy lub mailem.
KARTA ZGŁOSZENIA (pdf) / (doc)

Jeśli nie możesz zdobywać szczytów, ale kochasz góry i chcesz dopingować Zdobywców zobacz TU.

Uczestnik otrzymuje książeczkę do zapisywania swoich tras i zdobytych punktów wg zasad: 1 punkt za każdy kilometr i 1 punkt za każde 100 metrów przewyższenia; otrzymuje też chorągiewkę i naklejki promujące hospicjum do wykorzystania w czasie wędrówek.

Uroczyste podsumowanie akcji odbywa się podczas koncertu w Pszczyńskim Centrum Kultury. Wolontariusze hospicjum wręczają Zdobywcom szczytów złote, srebrne i brązowe odznaki i wyróżnienia, a Darczyńcom (jeśli nie chcą pozostać anonimowi) – specjalne podziękowania. To wyjątkowe chwile.

≡ 2015  ≡ 2016   2017

icon

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej