21 listopada 2018

Internetowe sklepy, w których robisz zakupy są gotowe do niesienia pomocy Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie. Ale to od Ciebie zależy, czy przekażą nam darowiznę. Żeby zadziałać musisz wykorzystać system „FaniMani”. Twoje zakupy nie będą ani odrobinę droższe!

Zrób trzy kroki:

  1. Wejdź TUTAJ i zainstaluj u siebie „przypominajkę”. To intuicyjne proste działanie.
  2. Po zainstalowaniu „przypominajki” komputer będzie Ci pokazywał, czy wybrany sklep on-line korzysta z „FaniMani” i może przekazać darowiznę od Twoich zakupów.
  3. Jeśli system „FaniMani” działa w wybranym przez Ciebie sklepie musisz tylko aktywować (kliknąć) w okienko dotyczące darowizny, które zobaczysz! To jasny sygnał dla sklepu, żeby przekazał darowiznę Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie z wartości twoich zakupów (średnio 2,5%). Dziękujemy!

P.S. Nie zniechęcaj się, że to niewielka kwota. Pomyśl, ile osób może zrobić to, co Ty! Po prostu prześlij im ten link: http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/zmobilizuj-sklep/

Bądź naszym wolontariuszem on-line, bądź w naszej Wirtualnej Hospicyjnej Drużynie!

icon

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl