Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi?
Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha?
Fiodor Dostojewski

 

Naszym Darczyńcom życzymy jak najwięcej powodów do szczęścia! A jeśli mają Państwo ochotę w tych chwilach podzielić się szczęściem z innymi, gorąco zachęcamy do takich gestów. Okrągła rocznica urodzin, imieniny, chrzest, zdany egzamin, spotkanie z okazji jubileuszu, życiowy wyczyn sportowy mogą być okazją do wsparcia Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

Zamiast kwiatów, którymi jesteście Państwo obdarowywani przy miłych okazjach, możecie samodzielnie przeprowadzić niewielką zbiórkę lub zaprosić do pomocy naszego wolontariusza. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: pio@hospicjumojcapio.pless.pl

Zbiórkę pieniędzy można przeprowadzić za pomocą Facebooka. Jest to bardzo proste działanie, a fb podpowiada JAK to zrobić, aby w prosty sposób z apelem o zbiórkę dotrzeć do swoich znajomych. Zazwyczaj Darczyńcy ogłaszają zbiórkę z okazji swoich urodzin.

Kliknij w link: https://fb.com/fund/HospicjumPszczyna/

Facebook nie pobiera opłat za datki na rzecz organizacji charytatywnych. Wszystkie są przekazane bezpośrednio wybranej przez Ciebie organizacji, w tym wypadku nam – Hospicjum św. Ojca Pio.

Co miesiąc w intencji Darczyńców odprawiana jest msza św.
Zainteresowanym działalnością hospicjum przesyłamy także aktualne informacje na temat naszej pracy, organizowanych akcji i wydarzeń na rzecz hospicjum, wystarczy tylko zapisać się do naszego newslettera (na stronie głównej, na dole).

 

Wśród naszych ofiarodawców są:

Henryk Spek Piotr Koprowski Anna Skrzypiec Zdzisław Spyra Tobiasz Król Jacek Jucha Leszek Pławecki Tobiasz Król Jędrek Leśniewski Michał Borsuk Krzysztof Ojczyk Marzena Miczek-Kobiela Krzysztof Łakomski Samanta Śluza
Rafał Toboła Magdalena Orłowska Anna Leonarcik
Jacek Paweł Pajor Marcin Tyc Janina Felkel-Wala 
Piotr Hałacz Leszek Czylok Aleksandra Przybyła Maria Storożuk
Magdalena Nieprosta Agnieszka Kukuczka

 

 

 

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 23 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem

MAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej