30 listopada 2021

Za nami ostatnie spotkanie szkoleniowe (29 listopada) z kandydatami na wolontariuszy. Tym razem to panie – nasze przyszłe wolontariuszki miały głos. Mogły wypowiedzieć się, co w czasie szkolenia zrobiło na nich największe wrażenie. W ankietach wybierały – spośród wielu możliwości – jak dokładnie chciałyby się zaangażować.

Cykl ukończyło 11 pań z następujących miejscowości: Pszczyna, Radostowice, Miedźna, Góra, Brzeszcze i Goczałkowice. Z wszystkimi osobami hospicjum podpisze umowę na wolontariat. Każda z nich otrzyma także swojego Anioła Stróża, czyli wolontariusza hospicjum z większym doświadczeniem, do którego będzie mogła zwrócić się z prośbą o pomoc w każdej sprawie.

W sumie cykl szkoleniowy objął 6 spotkań, a przyszłe wolontariuszki miały okazję spotkać się m.in. z psychologiem – Jolantą Wanot, pielęgniarką koordynującą – Urszulą Napierałą i kierownikiem medycznym hospicjum –  Grażyną Dyczek-Wejster, a także wziąć udział w praktycznych warsztatach w hospicyjnej wypożyczalni pod okiem pielęgniarki Barbary Moń i fizjoterapeutki Marii Olejarczyk.

 

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 22 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl