19 lutego 2024

W minionym roku Hospicjum św. Ojca Pio otrzymało wiele podziękowań za opiekę i pomoc, w tym kilka przekazanych w formie specjalnie napisanych listów. Te formy podziękowań są bardzo cenne, ponieważ możemy je przekazać osobom, które regularnie wspierają hospicjum comiesięcznym darowiznami. Są również świadectwem, jak hospicjum działa na co dzień.

Jesteśmy zaszczyceni tak wysoką oceną działań hospicjum. Mamy nadzieję, że słowa osób, którym pomogliśmy rozwiązać wiele problemów w trudnych, a nawet krytycznych chwilach, pomogą Państwu dołączyć do Regularnych Darczyńców Hospicjum, do czego serdecznie zachęcamy!

Podziękowania podkreślają, że dla chorych i ich rodzin najważniejsze są ciepło, wsparcie i profesjonalizm personelu pszczyńskiego hospicjum. „Jesteście przy tych, którzy najbardziej potrzebują serca. Wasze dzieło jest cudowne i bardzo ważne. Trzymacie za rękę, dajecie siebie, dobro, troskę, swoje serce i swój czas.” Ta wypowiedź podkreśla, jak ważne jest wsparcie duchowe i psychiczne, które hospicjum oferuje zarówno chorym, jak i ich rodzinom, tworząc przestrzeń pełną zrozumienia i współczucia.

„Składamy gorące podziękowania za pomoc, życzliwość i troskę okazaną naszemu Tacie Józkowi w ostatnich miesiącach Jego życia. Dzięki Państwa zaangażowaniu z wielkim sercem, łatwiej znosiliśmy cierpienie.” Ten cytat ilustruje, jak indywidualne podejście i zaangażowanie personelu hospicjum w każdy przypadek stanowi ogromne wsparcie dla rodzin w trudnych momentach.

„Otrzymałam od Was sprzęt, który ułatwił mi opiekę nad moim ojcem, u jemu ulżył w cierpieniu podczas choroby.” – te słowa podkreślają znaczenie dostępu do sprzętu medycznego i możliwości opieki domowej, które umożliwiają chorym spędzenie ostatnich dni życia w komforcie i spokoju.

„W imieniu swoim oraz mojego zmarłego ojca chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom oraz wolontariuszom Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie za okazaną nam pomoc i wsparcie w chorobie. Wasz profesjonalizm i wrażliwość na drugiego człowieka są bezcenne dla osób, którym to wsparcie jest potrzebne.” Są to podziękowania, które wskazują na kluczową rolę profesjonalizmu i kompetencji w opiece hospicyjnej, gdzie każdy członek zespołu przyczynia się do zapewnienia godności i ulgi w cierpieniu.

Mamy nadzieję, że te wypowiedzi przybliżają problemy rodzin i chorych, na które hospicjum odpowiada.

 

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 23 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem

MAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej