Ponad 1000 sklepów do wyboru, które mogą pomagać hospicjum jeśli Ty się w to zaangażujesz:

1. Wejdź na portal fanimani.pl
  2. Załóż sobie konto.
  3. Wybierz Hospicjum św. Ojca Pio jako organizację, której chcesz pomagać przez zakupy.
  4. Zainstaluj u siebie Przypominajkę Fani Mani (Naprawdę proste! Wszystko wyjaśnią Ci na stronie.)

Od tej chwili, gdy będziesz szukać dowolnych produktów Przypominajka będzie Ci pokazywać:

1. Czy dany sklep online uczestniczy w akcji Fani Mani (jeśli nie, to po  prostu nie przejmuj się).
  2. Jeśli sklep uczestniczy w akcji Fani Mani wybierz na przypominajce hasło: „Aktywuj darowiznę”.  Potem robisz zakupy tak, jak zwykle.
  3. W ten sposób dajesz sygnał sklepowi, żeby część swoich zysków z Twoich zakupów przekazał hospicjum.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!