25 marca 2018

W niedzielę, 18 marca przed kościołem Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie Hospicjum św. Ojca Pio zorganizowało kiermasz „Wielkanoc 2018”. Dochód – 5.746 zł – przeznaczono na hospicjum. 2.946 zł z wymienionej sumy pochodziło ze sprzedaży kwiatów, którą przygotowała i prowadziła młodzież z OAZY przy parafii wraz ze swoim duszpasterzem ks. Krzysztofem Wieczorkiem.

Swoimi talentami i pracowitością kiermasz wsparło także wiele placówek oświaty: Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, przedszkola – im. Misia Puchatka i Słoneczko w Pszczynie oraz przedszkole w Kobiórze, szkoły podstawowe – nr 1 i 2 w Pszczynie, nr 12 w Studzionce; ZSP – w Woli, Czarkowie i Piasku, Sekcja Wolontariacka Samorządu Uczniowskiego SP nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, ZSP w Piasku, panie z OHP, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu, Rękodzieło Artystyczne „Igłą i Nitką” przy MGOK w Strumieniu, Dom Kultury w Pawłowicach Osiedlu; a także Jadwiga Sygut z rodziną, Danuta i Joanna Rabaszowskie, Renata Załucka, Beata Mańka oraz wolontariusze hospicjum ze swoimi rodzinami.

Wszystkim składamy OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

 

icon

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl