0%

Młodzi, seniorzy, rodziny, single... Wędrują po górach w Polsce i na świecie z chorągiewkami promującymi hospicjum. I z nadzieją, że Ty także możesz wspierać hospicjum!

Kwota do zebrania:

30 000 zł

Zebraliśmy:

0

Data zakończenia:

30 listopada 2021 r.

Od 2015 roku organizujemy akcję „Zdobywamy szczyty dla hospicjum”, łącząc pasję chodzenia po górach z potrzebą pomagania ludziom w sytuacjach krańcowych. W codziennej pracy stykamy się z takimi sytuacjami i widzimy ile i jak można pomóc.

Do akcji może przyłączyć się każdy miłośnik gór. Zdobyte trasy  na szczyty, zapisywane w specjalnych książeczkach, przeliczamy na punkty. Każda trasa to osobisty wysiłek, ale i promowanie hospicjum – każdy uczestnik akcji może wykorzystywać do tego akcyjną chorągiewkę i naklejki. Im więcej osób, które przystąpią do akcji, tym większy osiągamy cel.

Nie przeliczamy zdobytych punków na złotówki. Pamięci i troski o chorego człowieka pod opieką hospicjum nie można przeliczać na pieniądze…  Na zakończenie akcji honorujemy wszystkich Zdobywców pamiątkowymi dyplomami i medalami, a jeśli jest będzie to możliwe Zdobywców akcji z 2020 roku zaprosimy na wspólne spotkanie w plenerze, gdzie będą mogli także otrzymać książeczki na akcję 2021.

Przyłącz się!
Zapisy: 12.04.2021 TUTAJ 
Zdobywanie szczytów: 1.05-30.11.2021
Termin odesłania książeczki do weryfikacji: 13.12.2021