100%

Młodzi, seniorzy, rodziny, single... Wędrują po górach w Polsce i na świecie z chorągiewkami promującymi hospicjum. I z nadzieją, że Ty także chcesz wspierać hospicjum!

Kwota do zebrania:

39 000 zł

Zebraliśmy:

39 000

Data zakończenia:

30 listopada 2019 r.

Od 2015 roku organizujemy akcję „Zdobywamy szczyty dla hospicjum”, łącząc pasję chodzenia po górach z pasją pomagania ludziom w sytuacjach krańcowych. W tej chwili szczytami naszych marzeń jest zakończenie budowy Domu św. Ojca Pio, by w tym miejscu pomagać osobom w ostatnim stadium choroby nowotworowej, osobom starszym niesamodzielnym i osobom w sytuacjach kryzysowych, bez dachu nad głową.

Do akcji może przyłączyć się każdy miłośnik pieszych wędrówek górskich nawet jeśli z różnych przyczyn nie może zdobywać szczytów, bo może zostać mecenasem tych, którzy się wspinają po górach z chorągiewkami i naklejkami promującymi Hospicjum św. Ojca Pio. Jedni się wspinają, drudzy odkładają pieniądze. Na zakończenie akcji przeliczamy zdobyte przez piechurów punkty, na złotówki, które zechcą nam Państwo przekazać, by w ten sposób wypracowane pieniądze wykorzystać na budowę Domu św. Ojca Pio.

W 2017 roku, w trzeciej edycji akcji, 275 uczestników akcji zdobyło łącznie 62.558 punktów. Od Darczyńców akcji udało się natomiast zebrać 31.279 zł. Wszystkie pieniądze zostały przekazane na kontynuację budowy.

W 2018 roku w czwartej edycji akcji uczestniczyło 668 osób. Łączna ilość zebranych punktów to 135883. Darczyńcy wpłacili na konto kwotę 38 047 złotych przeznaczoną w całości na budowę Domu Ojca Pio.