Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi?
Rozmawiać z człowiekiem i nie być szczęśliwym, że się go kocha?
Fiodor Dostojewski

 

Naszym Darczyńcom życzymy jak najwięcej powodów do szczęścia! A jeśli mają Państwo ochotę w tych chwilach podzielić się szczęściem z innymi, gorąco zachęcamy do takich gestów. Okrągła rocznica urodzin, imieniny, chrzest, zdany egzamin, spotkanie z okazji jubileuszu, życiowy wyczyn sportowy mogą być okazją do wsparcia Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

Zamiast kwiatów, którymi jesteście Państwo obdarowywani przy miłych okazjach, możecie samodzielnie przeprowadzić niewielką zbiórkę lub zaprosić do pomocy naszego wolontariusza. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: pio@hospicjumojcapio.pless.pl

Zbiórkę pieniędzy można przeprowadzić za pomocą Facebooka. Jest to bardzo proste działanie, a fb podpowiada JAK to zrobić, aby w prosty sposób z apelem o zbiórkę dotrzeć do swoich znajomych. Zazwyczaj Darczyńcy ogłaszają zbiórkę z okazji swoich urodzin.

Kliknij w link: https://fb.com/fund/HospicjumPszczyna/

 

Co miesiąc w intencji Darczyńców odprawiana jest msza św.
Zainteresowanym działalnością hospicjum przesyłamy także aktualne informacje na temat naszej pracy, organizowanych akcji i wydarzeń na rzecz hospicjum, wystarczy tylko zapisać się do naszego newslettera (na stronie głównej, na dole).

 

Wśród naszych ofiarodawców znaleźli się:

Henryk Spek Piotr Koprowski Anna Skrzypiec Zdzisław Spyra Tobiasz Król
Jacek Jucha Leszek Pławecki

 

icon

Prezes Hospicjum Teresa Buczak

"Tam, gdzie pojedynczy człowiek nic nie znaczy, a jego upór jest bezowocny, wspólny wysiłek daje ogromne efekty − jesteśmy tego świadkami już dziś".

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl