15 października 2021

Tylko do 18 października 2021 roku można zgłaszać organizacje społeczne do akcji „Pomagamy jak umiemy kobietom” – charytatywnej akcji sieci Rossmann.

Hospicjum pomaga wielu kobietom w bardzo trudnej sytuacji osobistej – zmagają się z ciężkimi chorobami, lękiem, izolacją społeczną, brakiem samodzielności.

Ściągnij KUPON, wydrukuj, wypełnij wpisując tam:

  • nasz adres: Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie 43-200 Pszczyna, ul. M. Skłodowskiej-Curie 1
  • nasz NIP (Numer Identyfikacji Podatkowej): 6381523665

Oddaj wypełniony KUPON w sklepie Rossmann.

Dziękujemy!


Po raz pierwszy Hospicjum św. Ojca Pio znalazło się w akcji charytatywnej Rossmanna w 2019 r.  Otrzymaliśmy artykuły higieniczne, pielęgnacyjne, kosmetyczne i spożywcze za ponad 30 tys. zł. Tym wspaniałym „prezentem” do dziś obdarowujemy naszych chorych. Dla wielu z nich to naprawdę przemiłe chwile, bo ktoś o nich pamięta…, bo otrzymują takie niespodzianki…, bo czasem naprawdę ich na to nie stać.

Dobrej jakości balsam nawilżający do skóry – zmęczonej, obolałej, wysuszonej lekami czy dobrej jakości mus lub sok owocowy – to dla wielu seniorów rarytasy. Dlatego bardzo dziękujemy Wszystkim Klientkom i Klientom Rossmanna, którzy zbierają punkty podczas zakupów w Rossmannie.

Teraz mamy szansę znów poprosić o pomoc, bo Rossmann chce wspierać organizacje pomagające kobietom. Nasze hospicjum jest taką organizacją! A kobiety, którym pomagamy są bardzo ciężko chore, a dodatkowo zmagają się z niedołężnością, niesamodzielnością i samotnością.

Jeśli możesz wypełnić kupon – wpisując tam Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, 43-200 Pszczyna, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1, NIP 6381523665 – i zostawić go w sklepie Rossmanna to pomożesz nam spróbować przekonać, że jesteśmy organizacją pomagającą kobietom, rzetelną, która nie zmarnuje powierzonych jej darów.

Czas zgłoszeń mija już 18 października 2021 roku!

Ściągnij KUPON, wydrukuj, wypełnij i oddaj w sklepie Rossmann.

Dziękujemy!

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 22 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl