26 maja 2017

Dom Ojca Pio to zaplanowany kompleks hospicyjno-opiekuńczy składający się z Domu Opieki Dziennej dla Osób Starszych, hospicjum domowego, hospicjum stacjonarnego, przychodni paliatywnej i noclegowni.

Dom Opieki Dziennej dla Osób Starszych budowaliśmy z myślą o osobach, które bez pomocy drugiego człowieka nie radzą sobie w najprostszych czynnościach dnia codziennego jak toaleta, posiłek czy przyjmowanie leków. Teraz, w budynku – oddanym w grudniu 2022 r. – mogą liczyć na 8-godzinną opiekę, terapię psychologiczną i fizyczną, pomoc opiekunek, dozór pielęgniarski i lekarski. W tym pierwszym z postawionych budynków kompleksu działa także hospicjum domowe i poradnia paliatywna. Nowoczesne, jasne wnętrza, funkcjonalne rozwiązania przyjazne chorym, ale także pracownikom i wolontariuszom.

Najwięcej miejsca w Domu Ojca Pio zaplanowano na hospicjum stacjonarne dla 32 osób terminalnie chorych, potrzebujących opieki non stop.  Przytulne, osobne pokoje, opieka lekarzy
i pielęgniarek, wsparcie psychologów i wolontariuszy, kaplica ekumeniczna, spokój, intymność, wyrozumiałość i cierpliwość – tak wyobrażamy sobie to miejsce!

I tak, w skrócie, można opisać powstający DOM – pełen miłości, ciepła, spokoju, zapachu świeżego ciasta… i tego wszystkiego, co jeden człowiek może ofiarować drugiemu w cierpieniu, chorobie, samotności. Zostań Dobrodziejką / Dobrodziejem Hospicjum. Stwórzmy miejsce na pokolenia!

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 23 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem

MAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej