W związku z zapytaniem do zaproszenia do składanych ofert poniżej przekazuję informacje dotyczącą zapytania i naszą odpowiedź.

Zapytanie:

Po zapoznaniu się z dokumentacją oraz przedmiarami uprzejmie proszę o uzupełnienie dokumentacji o część instalacyjną tego zapytania który jest do wykonania na tym etapie – domniemam że jest to część instalacji pod chudym betonem podposadzkowym:
– rysunek kanalizacji sanitarnej – bytowej podposadzkowej
– rysunek kanalizacji deszczowej
– rysunek instalacji wodociągowej
– opis techniczny tych instalacji
– rysunek z projektowanym przebiegiem drenażu

Proszę o informację czy w zakresie naszej oferty ma też być wytyczenie geodezyjne wycenianego obiektu?

Odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana pytania w załączeniu przesyłam stosowne rysunki i dokumentację. Co do przebiegu drenażu temat przekazałam naszemu projektantowi i odpowiedź mam uzyskać jutro.
Informuję również, że w zakresie oferty jest również wytyczenie geodezyjne wycenianego obiektu.

Na życzenie możemy oferentom przesłać dokumentację techniczną, rysunki itp. Całość zgodnie z zaproszeniem do składania ofert dostępna jest w siedzibie hospicjum.

PRZEKAŻ 1% HOSPICJUM

Działamy nieprzerwanie od 20 lat. Sprawujemy opiekę całym sercem!

Nadzieja jest potrzebna każdemu.

NASZ KRS - 0000130935