W Światowym Dniu Hospicjów organizujemy Nocny Bieg po Pszczynie.
Przedsięwzięcie to, na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, zainicjowali Piotr Łapa, Leszek Pławecki i Zdzisław Spyra. Po raz pierwszy bieg odbył się w 2016 roku. W imprezie uczestniczą biegacze i osoby uprawiające nordic walking. Dochód z wpłat rejestracyjnych przekazywany jest na budowę Domu Ojca Pio. Trasa biegu jest pętlą, która ma swój początek i koniec na rynku w Pszczynie.
Trasa jest bardzo malownicza ze względu na piękną architekturę pszczyńskiej starówki i urok parku wokół znanego w całej Polsce zamku w Pszczynie. Wrażenia uczestników wzmacniają niespodzianki świetlne i muzyczne.

Cała kwota wpisowego od zawodników jest przekazana na działalność Hospicjum św. Ojca Pio, w tym budowę kompleksu hospicyjno-opiekuńczego pn. „Dom Ojca Pio”. Zachęcamy do wsparcia hospicjum wyższą kwotą.
Istnieje możliwość zakupu okazjonalnej koszulki w cenie 30 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek jest również przekazany na budowę „Domu Ojca Pio”. Zakup koszulki jest możliwy podczas rejestracji na bieg.

REGULAMIN NOCNEGO BIEGU PO PSZCZYNIE 2019 >> TUTAJ 

ZAPISY NA NOCNY BIEG PO PSZCZYNIE 2019 >> TUTAJ

2016  →  2017  →  2018 → 2019

Współorganizatorem imprezy jest Hospicjum św. Ojca Pio i Burmistrz Pszczyny.

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl