Z ogromnym żalem informujemy o odwołaniu 5. Nocnego Biegu po Pszczynie na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, który zaplanowano na 10 października 2020 r. w Światowy Dzień Hospicjum i Medycyny Paliatywnej. W sytuacji wzrastającej liczby zachorowań w Polsce nie chcemy, aby impreza organizowana z myślą o ludziach chorych i cierpiących przysporzyła kłopotów ze zdrowiem innym.

Wszystkim uczestnikom, którzy wpłacili wpisowe – w tym roku miało ono charakter cegiełki – darowizny na rzecz działalności hospicjum – proponujemy zwrot przekazanych hospicjum pieniędzy. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: pio@hospicjumOjcaPio.pless.pl – w tytule maila prosimy wpisać „Nocny Bieg – zwrot kosztów” do 20 października. Wszystkim osobom, które zdecydują się pozostawić pieniądze na działalność hospicjum, bardzo dziękujemy za hojność i zrozumienie.

Osoby, które zakupiły koszulki otrzymają je pocztą. Zarejestrowani i opłaceni uczestnicy biegu otrzymają także pocztą okolicznościowe pamiątkowe medale, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy hospicjum.

Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ogromnie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację 5. Nocnego Biegu w Pszczynie.


W Światowym Dniu Hospicjów organizujemy Nocny Bieg po Pszczynie.
Przedsięwzięcie to, na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie, zainicjowali Piotr Łapa, Leszek Pławecki i Zdzisław Spyra. Po raz pierwszy bieg odbył się w 2016 roku. W imprezie uczestniczą biegacze i osoby uprawiające nordic walking. Dochód przekazywany jest na budowę Domu Ojca Pio. Trasa biegu jest pętlą, która ma swój początek i koniec na zabytkowym rynku w Pszczynie.
Trasa jest bardzo malownicza ze względu na piękną architekturę pszczyńskiej starówki i urok parku wokół znanego w całej Polsce zamku w Pszczynie. Wrażenia uczestników wzmacniają niespodzianki świetlne i muzyczne wyłaniające się z ciemności…

Cała kwota z cegiełek wykupywanych przez zawodników jest przekazana na działalność Hospicjum św. Ojca Pio, w tym budowę kompleksu hospicyjno-opiekuńczego pn. „Dom Ojca Pio”. Zachęcamy do wsparcia hospicjum wyższą kwotą niż jedna cegiełka.

Istnieje możliwość zakupu koszulki z okazji 5-lecia biegu. Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek jest również przekazany na budowę „Domu Ojca Pio”.
Zakup KOSZULKI jest możliwy podczas rejestracji na bieg.

REGULAMIN NOCNEGO BIEGU PO PSZCZYNIE 2020 >> TUTAJ

ZAPISY NA NOCNY BIEG PO PSZCZYNIE 2020 >> WWW.MKTIME.PL


2016 
→  2017  →  2018 → 2019

Współorganizatorem imprezy jest Hospicjum św. Ojca Pio i Burmistrz Pszczyny.

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 22 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

POSIADAMY CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl