SZANOWNI PAŃSTWO, JEŚLI PAŃSTWA BLISCY BYLI POD OPIEKĄ NASZEGO HOSPICJUM, A ZECHCIELI BY PAŃSTWO PODZIELIĆ SIĘ Z INNYMI SWOIM ŚWIADECTWEM O POTRZEBIE, MOŻLIWOŚCIACH I PROFESJONALIZMIE NASZYCH DZIAŁAŃ, BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA TAKĄ WYPOWIEDŹ. MOŻNA PRZEKAZAĆ JĄ OSOBIŚCIE W HOSPICJUM LUB NA ADRES: PIO@HOSPICJUMOJCAPIO.PLESS.PL

♥ ♥ ♥

Pragniemy złożyć tą drogą serdeczne podziękowania dla całego personelu Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie za okazane wsparcie i pomoc w opiece nad chorą żoną i mamę Irenę Stanek.
W szczególności zaś chcemy złożyć na Wasze ręce podziękowania dla Pani dr Mirosławy Bogocz i Pani Barbary Wojciech za duże zaangażowanie, serdeczność i empatię okazywaną w całym czasie opieki.

Wdzięczni mąż i synowie, Stanisław, Krzysztof i Damian Stanek
(kartka przesłana pocztą)

♥ ♥ ♥

Miałem okazję korzystania z pomocy Hospicjum jestem w pełni podziwu za ich pracę i zaangażowanie w pomoc potrzebującym, wyjątkowa miła obsługa Pań w biurze Hospicjum ,ale też na co chciałem zwrócić szczególną uwagę to pomoc Panów z magazynu przy wypożyczaniu sprzętu oraz pomoc przy jego montażu , wyjątkowo dobrzy i mili ludzie. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję.

Andrzej Durok

♥ ♥ ♥

Dziękuję Wam bardzo.
Nie wiem jak bym sobie poradziła bez Waszej pomocy w opiece nad mamą. Otrzymałam od was wsparcie, gdy mi się wydawało, że mój świat się zawalił. Niezbędny był także sprzęt z wypożyczalni – wszystko otrzymałam „od ręki”.
JESTEŚCIE WSPANIALI!

Joanna
(źródło)

♥ ♥ ♥

Nikt, kogo to nagle nie dopadnie, nie ma pojęcia, jak ważne jest takie hospicjum. Pełen szacunek za pomoc i pełną gotowość nawet przy rozpoczynającej się pandemii covida. Moja rodzina również dziękuje Panu doktorowi i Pani pielęgniarce. Było nam łatwiej na ostatnim odcinku życia naszego taty.

♥ ♥ ♥

Bardzo mili i życzliwi ludzie. Bardzo pomogli mojej rodzine. Żadnych niepotrzebnych papierologii, przychodzisz i drugiego dnia masz pomoc, sprzęt, pielęgniarkę i lekarza. Dziękuję.

♥ ♥ ♥

Choroba naszego Tatusia postępowała w zawrotnym tempie, w tak szybkim, że w pewnym momencie nas wszystkich wyprzedziła. Za późno było na operacje i chemoterapie.
Tatuś miał ogromne szczęście, że trafił pod opiekę wspaniałych ludzi z hospicjum św. Ojca Pio. Dzięki niesamowitemu poświeceniu, szybkiemu działaniu, profesjonalnej opiece i przede wszystkim sercu, mógł spędzić ostatnie dni swego życia w domu, wśród najukochańszych.
Wasza opieka była również ogromnym wsparciem dla naszej Mamusi. Jesteśmy wdzięczni za tą wyjątkową pomoc.
DZIĘKUJEMY!

Ola, Gosia i Bartek

 

♥ ♥ ♥

List do pielęgniarki hospicjum

Ostatnie miesiące to były najtrudniejsze dni, jakie chyba do tej pory przeżyliśmy. Wiadomość o chorobie naszej żony, mamy, babci była dla nas sporym ciosem i nie byliśmy na to w ogóle przygotowani. Wiedzieliśmy jedno – musimy w tym czasie zadbać o to, by Jej ostatnie dni na tym świecie przebiegały najlepiej, jak tylko można. Nie byłoby to możliwe bez pomocy hospicjum, bez Twojej pomocy!

Potrafiłaś obdarzyć szczerą i fachową opieką obcą dla siebie osobę. To objaw Twojej niebywałej empatii. Nigdy do tej pory nie spotkaliśmy nikogo, kto z takim poświęceniem i oddaniem tak podchodzi do swoich obowiązków. Bardzo Ci za to dziękujemy.

Dziękujemy, że ostatnie dni naszej żony, mamy, babci przebiegały tak spokojnie, że zawsze mieliśmy w Tobie tak silne wsparcie i tak fachową opiekę, że zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć. Pomogłaś nam wszystkim przejść ten trudny okres, będziemy o tym zawsze pamiętać. Wielki szacunek za to, co zrobiłaś dla nas i dla naszej Jadzi.

Rodzina

♥ ♥ ♥

Składamy serdeczne podziękowania dla ks. proboszcza Marka Brewki za pomoc duchową w przejściu do wieczności św. pamięci Stanisława, dla pani doktor Katarzyny Kolasy za opiekę medyczną, dla pani Marii Pławeckiej za pielęgniarską troskę i wsparcie psychiczne; dla pracowników hospicjum zajmujących się sprzętem medycznym oraz wszystkim wolontariuszom , ludziom dobrej woli i wielkiego serca posługującym w hospicjum, którzy z empatią pochylali się nad cierpieniem pacjenta.

Z wyrazami szacunku Rodzina

♥ ♥ ♥

Życie zmusiło mnie do tego, żeby stanąć przed drzwiami tego stowarzyszenia i…
z dnia na dzień uzyskałam pomoc, wolontariusze i lekarze za opiekowali się kimś najbliższym mojemu sercu, moim światem – moim wszystkim, moją Mamą.


Nauczyli mnie od podstaw opieki, podawania lekarstw, kroplówek, pierwszej pomocy, zapewnili niezbędny sprzęt potrzebny do opieki w domu, byli w dzień i w nocy, odbierali telefony, kierowali, co zrobić, kiedy szary człowiek miał związane ręce, a umysł nie potrafił myśleć, gdy najbliższa Ci osoba potrzebowała pomocy tu i teraz. Ze względu na to ile zrobili by mój świat nie poznał słowa cierpienie CHCĘ POMÓC w zbiórce pieniędzy na budowę Domu Ojca Pio.

Samanta Śluza

♥ ♥ ♥

W imieniu swoim, mojej rodziny, a przede wszystkim mojej zmarłej mamy chciałbym podziękować pracownikom Hospicjum za wsparcie i pomoc w ostatnich miesiącach życia mojej mamy.
Szczególne podziękowania należą się lekarzom i pielęgniarkom, od których otrzymywaliśmy profesjonalną pomoc w każdej sytuacji.
Dzięki Waszej pomocy udało nam się zachować spokój i przygotować na najtrudniejsze chwile. Dziękujemy.

Rodzina Orszulik 

                                                                       ♥ ♥ ♥

 

                                                                   

 

icon

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

WSPIERAJ TAK GODNE MIEJSCE, JAK HOSPICJUM

NASZE KONTO: 03 1020 2528 00000702 0015 2728

DZIAŁAMY DZIĘKI TWOIM DAROWIZNOM!
Nieprzerwanie od 20 lat profesjonalnie opiekujemy się każdym powierzonym nam pacjentem.

Nasi patroni i partnerzy:

Zapisz się do newslettera

Wolontariat

Ty też możesz być wolontariuszem

Dowiedz się więcej

FreshMail.pl